INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
PARENTHOOD

PARENTHOOD

Publikuar më: 16:09 27-09-2017


Ato janë katër vëllezër dhe motra. Në faza të ndryshme, të të qënurit prindër. Një është i çoroditur. Një është i arsyeshëm. Një është e zënë. Dhe një, po përpiqet. Plus ata që nisën gjithçka. Me një kast aktorësh të mrekullueshëm.

Më shumë në këtë kategori: « PRETTY LITTLE LIARS
THE VAMPIRE DIARIES »
Article Logic
Execution time: 0.00446510314941
array(1) { ["section"]=> string(16) "parenthood-37624" }