INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
THE VAMPIRE DIARIES

THE VAMPIRE DIARIES

Publikuar më: 18:36 27-09-2017


Një i panjohur. Një sekret. Kur një trekëndësh dashurie përfshin dy vëllezër, çfarë mund të ndodhë? Por këta nuk janë vëllezër si gjithë të tjerët. Vampirë, shtriga, njerëz ujk dhe shumë krijesa të tjera ju presin në një nga serialet më të përgjakur në TV. 

Më shumë në këtë kategori: « PARENTHOOD
iCARLY »
Article Logic
Execution time: 0.009505033493042