INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Para publikimit të këngës TOTO, Noizy pyet reperin me famë botërore si duket dhe ai i jep këtë përgjigje [FOTO]

Para publikimit të këngës TOTO, Noizy pyet reperin me famë botërore si duket dhe ai i jep këtë përgjigje [FOTO]

Publikuar më: 22:40 14-06-2018

Noizy tashmë po shijon sukseset e shumta që kanë arritur këngët e tij. Mund të themi se si nga prodhimtaria por edhe me klikimet e klipeve, Zinizin është ndër te parët në listën e artistëve shqiptarë. Së fundmi fansat mezi po presin këngën “TOTO” të publikohet.

Por para se ta dëgjojnë të gjithë Noizy ja dërgoi reperit me famë botërore, Ghali. Dhe kur e dëgjoi ai u mahnit dhe i kthen përgjigje menjëherë duke i thënë: “Kjo është 100.000.000 HIT”. Tani presim ta dëgjojmë edhe të gjithë ne./intv.al/

 

@ghali ❤️#TOTO

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032172203063965
    array(1) { ["section"]=> string(114) "para-publikimit-te-kenges-toto-noizy-pyet-reperin-me-fame-boterore-si-duket-dhe-ai-i-jep-kete-pergjigje-foto-61794" }