INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Obobo! Trejsi Sejdini ''tërbon'' rrjetin, foto më seksi se këto nuk keni parë gjatë verës [FOTO]

Obobo! Trejsi Sejdini ''tërbon'' rrjetin, foto më seksi se këto nuk keni parë gjatë verës [FOTO]

Publikuar më: 19:57 14-09-2018

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem. Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie. Trejsi është rikthyer sërish në vëmendjen e portaleve, madje e kemi parë disa herë të ftuar në emisione të ndryshme dhe së fundmi modelja ka fituar “Miss Universe Albania”.

Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe mesa duket ato më të nxehtat i paska ruajtur për këtë fillim vjeshte. Trejsi është duke shijuar pushimet në Shqipëri dhe para disa orësh ajo ka publikuar disa foto në të cilat duket më seksi se kurrë.

collagettt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082170963287354
    array(1) { ["section"]=> string(94) "obobo-trejsi-sejdini-terbon-rrjetin-foto-me-seksi-se-keto-nuk-keni-pare-gjate-veres-foto-71733" }