INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Njerëz, qetësohuni!’’ Luana Vjollca ia bën Era Istrefit: ''Ciao, CIAO’’ [FOTO]

‘’Njerëz, qetësohuni!’’ Luana Vjollca ia bën Era Istrefit: ''Ciao, CIAO’’ [FOTO]

Publikuar më: 18:21 10-12-2017

Shumë e ‘shajnë’ por të gjithë e ndjekin... Luana Vjollca ja bën Era Istrefit: “Ciao, CIAO’’

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të përfolura dhe me të komentuara në rrjete sociale. Edhe pse të shumtë janë ata që bëjnë ironi , i kanë bërë ndër pasi Vjollca sot një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social, Instagram. Kjo gjë ska për t’i pëlqyer fare Era Istrefit pasi Luana sapo ja bëri “Ciao, Ciao”...

Luana tashmë është personazhi i 3-të më i ndjekur në Instagram, ndërkohë Era është në vendin e 4, pas saj është reperi, Ledri Vula. Ndërsa në vend të parë dhe të dytë dihet është Enca, pas saj, Noizy./intv.al/

luana1.jpgEra_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026412010192871
    array(1) { ["section"]=> string(72) "njerez-qetesohuni-luana-vjollca-ia-ben-era-istrefit-ciao-ciao-foto-44502" }