INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Moschino vesh modelet si buqeta lulesh [FOTO]

Moschino vesh modelet si buqeta lulesh [FOTO]

Publikuar më: 12:36 22-09-2017

Kur Jeremy Scott, drejtuesi artistik i Moschino, prezanton koleksionet e tij, dihet se do ketë diçka ndryshe në pasarelë.

Për Pranverë 2018 gjatë javës së modes në Milano, stilisti u frymëzua nga lulet (jo ato që “mahnitën” Miranda Priestly në “The Devil Ëears Prada”, por lule të vërteta.

Ndërsa shfaqja nisi me një “My Little Pony” në versionin punk, 18 krijimet e fundit e shndëruan pasarelën në një kopësht pranveror. Gigi Hadid dhe Kaia Gerber ishin modelet që mbyllën shfaqjen plot lule dhe buzëqeshje.

yy.jpg

ii.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089120864868164
    array(1) { ["section"]=> string(49) "moschino-vesh-modelet-si-buqeta-lulesh-foto-37277" }