INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I shkreti! Zayn Malik i dëshpëruar në maksimum për Gigin, do të ribashkohen? Detaji që po gëzon fansat! [FOTO]

I shkreti! Zayn Malik i dëshpëruar në maksimum për Gigin, do të ribashkohen? Detaji që po gëzon fansat! [FOTO]

Publikuar më: 11:13 26-04-2018

E kush nuk do e donte një rikthim të Zayn Malik dhe Gigi Hadid!

Ata ishin një nga çiftet më të preferuar për publikun pasi në çdo postim të tyre na tregonin se ishin tamam çifti ideal. Fotot e tyre ishin të denja për “couple goals”, por Zayn Malik dhe Gigi Hadid i dhanë fund lidhjes së tyre më shumë se 2-vjeçare, për arsye që si kuptuam.

Por siç duket Zayn do që të kthehet sërish me Gigin edhe pse ndoshta vetëm si shokë. Këngëtari i njohur e ndjen që vetëm Gigi e kuptonte atë dhe dëshpërimin e tij e si rrjedhojë po i mungon suporti i supermodeles.

“Për Zayn edhe pse si shoqe ndoshta, e do Gigin në jetën e tij sepse ajo është e vetma që di t’ia qajë hallet”, u shpreh një burim i afërt me Zayn për Hollywoodlife.com. 

Jo më kot ai u kap “mat” duke dalë nga hoteli i Gigi Hadid. Sa bukur do ishte!

gg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033779144287109