INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Monika Kryemadhi mbështet PD në Kavajë

Monika Kryemadhi mbështet PD në Kavajë

Publikuar më: 09:46 28-06-2017

Isa Sakja mori mandatin e kryetarit të Bashkisë në kavajë, e kjo u mirëprit nga demokratët, pas humbjes së thellë në mbarë vendin. Por duket se fitorja e Isa Sakjes ka gëzuar dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim. Është Monika Kryemadhi, e cila nëpërmjet një statusi në facebook thotë se në Kavajë triumfoi qytetaria mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit.
Monika Kryemadhi:
“Përshëndetje qytetarë të Kavajës! Pavarësisht nga blerjet masive të votës në Kavajë, sot qytetaria triumfoi mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit. Shumë shpejt e gjithë Shqipëria do të ndjekë shembullin e Kavajës. Mirënjohje dhe respekt kandidatit tonë, Maksim Kona. LSI forcë e parë LSI forcë e paparë”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031800270080566
    array(1) { ["section"]=> string(44) "monika-kryemadhi-mbeshtet-pd-ne-kavaje-31182" }