INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

Momentet më pikante në parlament, që gjenerojnë mërzi dhe të qeshura...[VIDEO]

Publikuar më: 16:45 12-10-2017

Debatet që në nisje të parlamentit, ku përfshihen të gjithë të majtë e të djathtë. Në fakt po të ndiqni videon do qeshni e do qani kur të kuptoni sa kohë u marrin deputetëve kotësitë dhe fjalët, që nuk i vlejnë elektoratit, aq më keq kur i “fik” dhe mikrofonin Berishës.
Për më shumë ndiqni videon e IN News...

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012190341949463
    array(1) { ["section"]=> string(79) "momentet-me-pikante-ne-parlament-qe-gjenerojne-merzi-dhe-te-qeshura-video-38804" }