INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Menduan se ishte Rihanna, por gabuan! Ishte këngëtarja shqiptare [FOTO]

Menduan se ishte Rihanna, por gabuan! Ishte këngëtarja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 20:28 15-08-2017

Ngjashmëria ishte e frikshme, por këngëtarja shqiptare na habiti të gjithëve…

Bëhet fjalë për këngëtaren Flaka Krelani, e cila shquhet gjithmonë për paraqitjet e saj provokuse dhe stil. Krelani ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram, në të cilat vjen më ndryshe se asnjëherë. E veshur në të zeza, më provokuese dhe me flokë në stilin “Rihanna” dhe shumë do ju vijë në mendje kënga 'You da One' e yllit boteror, Ririt. Flaka na habiti te gjitheve këtë herë me paraqitjen e saj./intv.al/

zdhsrfsjd_1502790783-1084791.jpgdonald-780x439-1_1502790783-4530190.jpg

azdtjhsrtj_1502790783-8171303.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031259059906006
    array(1) { ["section"]=> string(73) "menduan-se-ishte-rihanna-por-gabuan-ishte-kengetarja-shqiptare-foto-34667" }