INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri se keni vënë re! E keni parë tatuazhin e Luanës në vendin intim? Shikojeni këtu! [FOTO]

Me siguri se keni vënë re! E keni parë tatuazhin e Luanës në vendin intim? Shikojeni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 21:36 12-07-2018

Në gisht e kemi parë, por në vendin intim jo! 

Luana Vjollca ka nisur pushimet larg Shqipërisë në ishullin e bukur të Sardenjës. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme që marrrin qindra komente e mijëra pëlqime. Bukuroshja ka publikuar edhe fotografi nga pushimet e saj, duke treguar se ky sezon veror e ka gjetur mjaft në formë.

Në një foto të fundit të postuar në “Instagram”, Luana shfaqet më e dobët dhe e palestruar se asnjëherë më parë, duke i lënë të gjithë pa fjalë me linjat e saj trupore. Moderatorja shfaqet e veshur me një palë bikini të vogla bardhë e zi mbi një jaht, teksa pozon duke i treguar të gjithëve trupin seksi dhe format bombastike.

Por ajo që vemë re është një tatuazh i vogël në pjesën intime që se kishim parë herë tjetër. Apo është nga ata që janë të përkohshëm vallë? Presim ndonjë foto tjetër nga Luana!

ascl.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008249044418335
    array(1) { ["section"]=> string(98) "me-siguri-se-keni-vene-re-e-keni-pare-tatuazhin-e-luanes-ne-vendin-intim-shikojeni-ketu-foto-64852" }