INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e kishit harruar! Kur ende nuk ishte zyrtare Geti i dedikoi publikisht këtë këngë Marinës [VIDEO]

Me siguri e kishit harruar! Kur ende nuk ishte zyrtare Geti i dedikoi publikisht këtë këngë Marinës [VIDEO]

Publikuar më: 18:16 11-10-2018

Ishte koha kur lidhja e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ishte thjesht një thashethem që qarkullonte në krye të artikujve rozë dhe asnjëri prej tyre nuk prononcohej publikisht për mediat mbi lidhjen e tyre. 

Por do të ishte bashkëpunimi i reperit me Luanën, “Tirana Lifestyle”, ajo që i konfirmoi të gjitha dyshimet, ku përveç se këndoi me motrën e të dashurës, Getoari i përmendi asaj dhe emrin në këngë.

“Jom marinar i vetëm i krejt marinës”, ishte pjesa e tekstit vargjet e së cilit u shkruan nga Selimi, që hodhën në publik përfundimisht lajmin se ata janë bashkë.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075399875640869
    array(1) { ["section"]=> string(110) "me-siguri-e-kishit-harruar-kur-ende-nuk-ishte-zyrtare-geti-i-dedikoi-publikisht-kete-kenge-marines-video-74923" }