INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtaren e njohur shqiptare e vjedhin! I futen në shtëpi dhe i grabisin… [FOTO]

Këngëtaren e njohur shqiptare e vjedhin! I futen në shtëpi dhe i grabisin… [FOTO]

Publikuar më: 17:44 11-10-2018

Këngëtarja e njohur shqiptare Rosela Gjylbegu duket se së fundmi ka rënë pre e një grabitjeje.

Ngjarja u raportua nga “ShkodraNews”, sipas të cilit, shtëpia e këngëtares është vjedhur pa lënë gjurmë.

Sipas raportimeve mësohet se hajdutët kanë marrë disa sende që kanë gjetur brenda dhe më pas janë larguar, por fatmirësisht askush nga familjarët nuk ndodhej në shtëpi.

roselaaaa.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0080170631408691