INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund flet Era Istrefi. A është kjo arsyeja e ndarjes nga Faton Shoshi? [FOTO]

Më në fund flet Era Istrefi. A është kjo arsyeja e ndarjes nga Faton Shoshi? [FOTO]

Publikuar më: 18:36 27-12-2017

Era Istrefi dhe menaxheri i njohur, Faton Shoshi pa dyshim ka qenë ndër dyshet më të përfolura të këtij viti. Por në media qarkulluan fjalë se tashmë ata nuk ishin më bashkë dhe pak ditë më parë vete Fatoni ka pranuar se ai nuk është më menaxher i Era Istrefit. Ishte kënga “Redrum” e cila beri qe marredhenia mes dyshes të fillonte të ftohej dhe të arrinte deri ne këtë faze. Por mesa duket edhe Era ka dy fjalë që mendohet se  janë arsyeja e vërtetë e ndarjes nga Faton Shoshi.

“Ata u ndanë pasi ishin përtacë”, shkruan Era Istrefi mbi videon e postuar në Insta dhe mund të thuhet se ka gjetur rastin e duhur për të thënë dy fjalë me nënkuptim./intv.al/

eraaaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033018589019775
    array(1) { ["section"]=> string(85) "me-ne-fund-flet-era-istrefi-a-eshte-kjo-arsyeja-e-ndarjes-nga-faton-shoshi-foto-46061" }