INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Mashallah shumë bukur!’ Mario dhe Kim Kardashian kanë një surprizë për të gjithë SHQIPTARËT. Mos e humbisni! [FOTO]

‘Mashallah shumë bukur!’ Mario dhe Kim Kardashian kanë një surprizë për të gjithë SHQIPTARËT. Mos e humbisni! [FOTO]

Publikuar më: 20:23 01-05-2018

Shpesh herë dëgjojmë arritje të medha nga yjet shqiptare. Mund të themi pa frikë se Mario Dedivanoviç është shqiptari më i famshëm në botë. Ky sukses falë punës së tij mjaft të madhe si grimier, por fama e tij katapultoi në momentin kur u bë grimieri personal i Kim Kardashian. Ajo është një ndër femrat më me influencë në botën e medias rozë dhe jo vetëm.N

Prej kohësh Mario ka lajmëruar në rrjetet sociale se në 26 maj do të vijë në Pallatin e Kongreseve. Këtë herë thuhet se do të mbajë Master Class-in më të madh që ka bërë ndonjëherë. Në eventet e tij shpesh herë krah tij shfaqet edhe ylli botërorë, Kim K.

Nuk dihet nëse Kim do të vijë edhe në Shqipëri por ata kanë një surprizë për të gjithë ju që do e shihni nga afër këtë event. Ata do të dhurojnë paletën e famshme me tonet e syve, KKWxMARIO. Epo të paktën do të keni këtë dhuratë që shumë ‘vdesin’ ta kenë./intv.al

/b6bd59fb-65ef-4979-ab74-0b164e9ed719.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078060626983643
    array(1) { ["section"]=> string(115) "mashallah-shume-bukur-mario-dhe-kim-kardashian-kane-nje-surprize-per-te-gjithe-shqiptaret-mos-e-humbisni-foto-56953" }