INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marko Radas trajnier i Skëndërbeut? Ja çfarë thotë ai...

Marko Radas trajnier i Skëndërbeut? Ja çfarë thotë ai...

Publikuar më: 09:37 11-07-2018

Marko Radas, ka qënë pjesë e Skëndërbeut prej 7 vitesh si zv.kapiten, duke regjistruar 180 takime dhe 8 gola me bardhekuqtë. Pas largimit të Orges Shehit nga futbolli, ai pritet të jetë zëvendësuesi i tij, si trajnier i parë, por ende asgjë nuk është zyrtarizuar.

Radas është duke shijuar në maksimum aventurën e Kroacisë së tij, në Botërorin “Rusi 2018”.

Nga Zagrebi ku po ndjek çdo takim të përfaqësueses së tij pranë familjes, Radas tregon të ardhmen dhe dilemën, për të zgjedhur mes Korçës dhe Vlorës, teksa nga ana tjetër flet edhe për ëndrrën që po jeton populli kroat në këto ditë Botërori.

Radas flet hapur në lidhje me gjithçka, që nga shiriti i kapitenit e deri tek oferta e Flamurtarit. Duke pohuar se është ende në pritje, nuk ka vendosur asgjë dhe se po shijon përfaqësuesen e Kroacisë në këtë Kampionat Botëror.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029480457305908
    array(1) { ["section"]=> string(58) "marko-radas-trajnier-i-skenderbeut-ja-cfare-thote-ai-64604" }