INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Luana dhe kafshimi i famshëm i buzës!’ Moderatorët shqiptarë që na kanë fiksuar me veprimet dhe gjestet e tyre në ekran [VIDEO]

‘Luana dhe kafshimi i famshëm i buzës!’ Moderatorët shqiptarë që na kanë fiksuar me veprimet dhe gjestet e tyre në ekran [VIDEO]

Publikuar më: 22:10 28-06-2018

Ekziston shprehja “Më thuaj me kë rri të të them se kush je”, por ne duam që t’ju prezantojmë me një shprehje të re “Më thuaj ccfarë ben dhe të të them ku të kam parë”. Shumë personazhë të njohur që i shohim shpesh në ekran dallohen për veprimet dhe gjestet e tyre karakteristike. Përpos punës së tyre, ata na kanë fiksuar me gjestet e tyre që ne të gjithë i komentojmë shpesh. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani iu sjell në memorie disa prej moderatorëve shqiptarë, të cilët na kanë fiksuar me veprimet dhe gjestet e tyre në ekran

E nisim me Blendi Fevziu, vazhdojmë me Reis Çiço, Alban Dudushi, Luana Vjollca, Ermal Mamaqi dhe nuk kishte si të mungonte edhe Alketa Vejsiu në këtë insert dhe ju duhet ta shihni deri në fund./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036048889160156
    array(1) { ["section"]=> string(129) "luana-dhe-kafshimi-i-famshem-i-buzes-moderatoret-shqiptare-qe-na-kane-fiksuar-me-veprimet-dhe-gjestet-e-tyre-ne-ekran-video-63164" }