INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lëmë pas sherret e Baby G dhe bashkëpunimin me Chris Brown, ajo këtë herë bën ‘xing’ me Kylie Jenner! [FOTO]

Lëmë pas sherret e Baby G dhe bashkëpunimin me Chris Brown, ajo këtë herë bën ‘xing’ me Kylie Jenner! [FOTO]

Publikuar më: 19:22 12-06-2018

Shumë vajza të showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm shihen të kopjojnë apo frymëzohen nga mënyra e jetesës apo stilit të vajzave të familjes Kardashian-Jenner.

Kujtojme se pak ditë më parë CFDA Awards, Kim Kardashian ka rrëmbyer çmimin si ‘Influencer Awards’, pra ndikuesja më e madhe për sa i përket fushës së modës. “Kim është modelja më e fuqishme dhe më e rëndësishme sa i takon ndikimit në botë”, – ka deklaruar Tommy Hilfiger.

Por këtë herë në emisionin Fun Day me moderator Fatma Methasani u bë pjesë e rubrikës “xing”, e vogla e familjes Kardashian-Jenner, Kylie . Nëse u kujtohet veshja e Kylie-t në festivalin “Coachella 2017”, ajo shfaqej me një veshje si lekurë gjarpri edhe me flokët e shkurtra, por pak a shumë edhe veshja e Baby G është njëjtë në fotot e saj të fundit, i vetmi ndryshim është pjesa lart e veshjes, te busti./intv.al/

baby.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003122091293335
    array(1) { ["section"]=> string(108) "leme-pas-sherret-e-baby-g-dhe-bashkepunimin-me-chris-brown-ajo-kete-here-ben-xing-me-kylie-jenner-foto-61532" }