INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lady Gaga bën dëshminë shokuese! Producenti i njohur ka përdhunuar Katy Perry?

Lady Gaga bën dëshminë shokuese! Producenti i njohur ka përdhunuar Katy Perry?

Publikuar më: 17:36 28-08-2018

Lady Gaga së fundmi ka bërë një deklaratë shokuese.

Teksa gjyqi për ngacmim seksual ndaj këngëtares së njohur Kesha, nga producenti i njohur Dr Luke vazhdon me dëshmi të reja, duket se ndaj producentit janë ngritur akuza të reja.

Ka qenë pikërisht deklarata e Lady Gaga e cila ka dëshmuar se disa kohë më pare kishte dëgjuar se Dr Luke kishte përdhunuar dhe Katy Perry.

Perry, e cila ka luftuar për ta mbajtur dëshminë e saj të mbyllur, e ka mohuar publikisht se Dr Luke e ka përdhunuar atë.

katyy1y.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071418285369873
    array(1) { ["section"]=> string(82) "lady-gaga-ben-deshmine-shokuese-producenti-i-njohur-ka-perdhunuar-katy-perry-69564" }