INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie na prezanton vajzën, i sulen komentuesit: Shiko sa të gjatë i ke thonjtë

Kylie na prezanton vajzën, i sulen komentuesit: Shiko sa të gjatë i ke thonjtë

Publikuar më: 16:50 03-03-2018

Pak orë më parë Kylie Jenner publikoi një foto së bashku me vajzën e saj të Stormi, e ardhur në jetë pak ditë më parë.

Dhe sikurse pritej ajo ka rënë pre e kritikave dhe komenteve të shumta.

Shumë prej ndjekësve e kanë cilësuar edhe atë një fëmijë të papjekur duke nxjerrë në pah edhe detajet sesi mundet që me thonj aq të mëdhenj të kujdeset për në bebe.

“Shikoji sa të gjata i ke thonjtë!” – kanë shkruar komentuesit duke shpërthyer edhe në ofendime duke e quajtur Kylie-n një fëmijë të papjekur e që s’është e gatshme për të qenë nënë.

kyli.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029788017272949
    array(1) { ["section"]=> string(82) "kylie-na-prezanton-vajzen-i-sulen-komentuesit-shiko-sa-te-gjate-i-ke-thonjte-51929" }