INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner rrëfen se çfarë i mungon... [FOTO]

Kylie Jenner rrëfen se çfarë i mungon... [FOTO]

Publikuar më: 10:59 24-08-2017

Jo gjithçka është perfekte në jetën e saj.

Por nuk bëhet fjalë për asgjë serioze, në fakt është diçka që mund ta ketë kur të dojë. Motrës më të vogël të klanit Kardashian-Jenner i mungojnë momentet e saj si bjonde. Plot 8 muaj më parë ajo riktheu pamjen e saj prej bruneje, pasi kishte qenë bjonde për një kohë shumë të gjatë. Dhe duket se bukuroshja 20 vjeçare nuk ka rezistuar dot më shumë, duke e shfaqur diçka të tillë në Instagramin e saj. Po ju si e preferoni më shumë Kylien, brune apo bjonde? Edhe pse dyshojmë se në fund të ditës do na e marrë mendimin për bazë.

klmiss.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029678344726562
    array(1) { ["section"]=> string(48) "kylie-jenner-rrefen-se-cfare-i-mungon-foto-35247" }