INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner poston për herë të parë foton e vajzës, emri i saj as s’ju kishte shkuar në mendje, ja si quhet [FOTO]

Kylie Jenner poston për herë të parë foton e vajzës, emri i saj as s’ju kishte shkuar në mendje, ja si quhet [FOTO]

Publikuar më: 22:38 06-02-2018

Nuk është asnjë nga ato emrat që janë përfolur...

Për nëntë muaj rresht, ylli televiziv Kylie Jenner e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë për të cilën u përfol shumë, derisa erdhi momenti që ajo të njoftonte vet ardhjen në jetë të vajzës së saj dhe të kërkonte falje për mbajtjen sekret të këtij lajmi.

Pas lindjes, dilema më e madhe ishte emri i vajzës dhe shumë teori qarkullonin nëpër mediat online ku të gjithë mendonin se do të quhej “butterfly”, por nuk është e vërtetë.
Kylie ka ndarë me ndjekësit e saj, për herë të parë një foto me vajzën, ku i duken vetëm buzët, dora e vogël dhe një pjesë e hundës, e më në fund ka zbuluar emrin e vogëlushes. “Stormi” do të quhet vajza e Kylie Jenner dhe reperit të njohur Travis Scott e fansat e kanë uruar menjëherë në komente.

stormi ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030331611633301
    array(1) { ["section"]=> string(117) "kylie-jenner-poston-per-here-te-pare-foton-e-vajzes-emri-i-saj-as-s-ju-kishte-shkuar-ne-mendje-ja-si-quhet-foto-49599" }