INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner ngre bluzen dhe tregon formën perfekte [FOTO]

Kylie Jenner ngre bluzen dhe tregon formën perfekte [FOTO]

Publikuar më: 09:09 12-09-2017

Ajo ka treguar sekretet e familjes në spektaklin e saj reality “Life of Kylie”.

Por dje Kylie Jenner u rikthye të tregonte veten e saj në videon e fundit që ndau në Instagram për 97.4 milionë ndjekësit e saj. Bukuroshja 20 vjeçare shfaqi formën e saj të përkryer fizike, shenjë e qartë që palestra merr një pjesë të mirë të kohës së saj. Kylie ngriti bluzen për të reklamuar reçipetat e saj sportive dhe jo vetëm. Edhe barku dukej më i tonifikuar se më parë, me mbretëreshën e Snapchat që duket se është e vendosur për t’u kthyer në  një femër thjesht të parezistueshme. Nëse nuk është ende...

kt1.jpg

kt2.jpg

kt3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094499588012695
    array(1) { ["section"]=> string(62) "kylie-jenner-ngre-bluzen-dhe-tregon-formen-perfekte-foto-36616" }