INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ky ishte detaji që nuk duhej humbur nga ditëlindja e Kylie-t [FOTO]

Ky ishte detaji që nuk duhej humbur nga ditëlindja e Kylie-t [FOTO]

Publikuar më: 12:03 11-08-2017

Askush nuk e feston ditëlindjen si familja Kardashian. Çdo vit ditëlindja e dikujt kthehet në një festë që nuk harrohet lehtë. Këtë herë motra më e vogël, Kylie festoi 20 vjetrin e saj ditën e djeshme.

Si gjithmonë, Kylie dukej në formë fantastike, veshur e gjitha me të bardha, por ky nuk ishte i vetmi detaj që “vodhi” vëmendjen e festës. Ishte në fakt skulptura e akullit në formën e të pasmeve, një simbol ky i famshëm mes motrave Kardashian.

Ndërkohë që festa kishte çdo gjë që një vajzë do ëndërronte (tullumbace dhe një shatërvan prej çokollate), kjo skulpturë e çoi atë në një tjetër nivel. Ja, hidhini një sy vetë, jemi të sigurt se e keni humbur këtë detaj.

video-231539.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00095319747924805
    array(1) { ["section"]=> string(71) "ky-ishte-detaji-qe-nuk-duhej-humbur-nga-ditelindja-e-kylie-t-foto-34394" }