INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kompanitë e basteve japin verdiktin e tyre! Sot favorite për të fituar është...

Kompanitë e basteve japin verdiktin e tyre! Sot favorite për të fituar është...

Publikuar më: 15:35 10-10-2018

Kompanitë ndërkombëtare të basteve në ndeshjen miqësore të sotme kanë dhënë verdiktin dhe koeficentet e tyre.

Duke parë ecurinë e të dyja ekipeve ku Jordania ka dy barazime, dy fitore dhe një humbje, ajo ka një favorizim të lehtë ndaj Shqipërisë, e cila vjen nga një humbje me Skocinë dhe me një “thatësirë” golash, prandaj koeficenti që Jordania fiton është më i ulët se ai i Shqipërisë.

Kompanitë ngulin edhe këmbën tek barazimi në këtë sfidë, ku të dyja ekipet luajnë fort në mbrojtje dhe kanë një ngjashmëri në lojën e tyre.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096068382263184
    array(1) { ["section"]=> string(81) "kompanite-e-basteve-japin-verdiktin-e-tyre-sot-favorite-per-te-fituar-eshte-74744" }