INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo nuk ishte parë, Cristiano Ronaldo në rolin e imitatorit [VIDEO]

Kjo nuk ishte parë, Cristiano Ronaldo në rolin e imitatorit [VIDEO]

Publikuar më: 21:56 13-09-2018

Cristiano Ronaldo ende është duke pritur për golin e tij të parë me fanellën e Juventusit, por ai sigurisht ka bërë veten të ndihet si në shtëpi në Torino, duke u ambientuar shumë shpejt.

Në stërvitjen e sotme, CR7 ka marrë vëmendjen e të gjitha rrjeteve online, pasi është filmuar duke tallur prezantuesit e “JTV” (Juventus TV).

Ylli portugez ishte në mes të një seance stërvitore kur ai vuri në dukje gazetarin që fliste në kamera. Ai u ngjit pas tij, nxori fytyrën dhe imitoi, me prezantuesin që ishte i lumtur që nuk ishte në dijeni.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0062041282653809
    array(1) { ["section"]=> string(70) "kjo-nuk-ishte-pare-cristiano-ronaldo-ne-rolin-e-imitatorit-video-71651" }