INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë femrat VIP shqiptare që ‘zihen’ me ndjekësit në Instagram [FOTO]

Këto janë femrat VIP shqiptare që ‘zihen’ me ndjekësit në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 14:49 12-10-2017

Po ju si mendoni? Pse kaq ‘urrejtje’ për këto vajza të njohura shqiptare në instagram?

Shumë vajza të showbizit shqiptar kanë fansat e tyre por edhe persona të cilet nuk i pëlqejnë. Shpesh  herë shohim shumë urrejtje në rrjete sociale, ku njerëz me profile fallco apo edhe me profilin e tyre të vërtetë përdorin një fjalor aspak të këndshëm dhe shfaqin urrejtje për shumë personazhe VIP. Të shumta janë rastet ku personazhet e njohur nuk mund të durojnë më dhe ja u kthejnë komentin personave që shfaqin urrejtje në fotot apo në instagramin e tyre. Në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani u fol për këto personazhe të cilat shpesh herë zihen me ndjekësit apo edhe urrehen nëpërmjet komenteve apo edhe nga faqe të ndryshme të instagramit. Me poshtë mund të shihni disa prej personazheve më të ‘urryer’ në Insta si dhe disa komente mbi to./intv.al/

1)Luana Vjollca 

luana_vjollca1.jpg

2)Klaudia Pepa

klaudiaa1.jpg

3)Bleona Qereti

bleona1.jpg

4)Armina Mevlani

armina1.jpg

5)Aurela Hoxha

aurelaaa1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.001101016998291
  array(1) { ["section"]=> string(76) "keto-jane-femrat-vip-shqiptare-qe-zihen-me-ndjekesit-ne-instagram-foto-38778" }