INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë pranverë për femrat dominojnë pantallonat ngjyrë rozë [FOTO]

Këtë pranverë për femrat dominojnë pantallonat ngjyrë rozë [FOTO]

Publikuar më: 14:48 30-03-2018

Pantallonat me ngjyrë të ndritshme janë në modë këtë pranverë.

Pra, nuk është çudi që edhe  pantallonat  me ngjyrë rozë të kenë influencë te ekspertët e kësaj fushe. Sipas intv.al mund të gjeni nga modelet më të ndryshme dhe nuk janë të kushtueshme. Pra, pantallonat me ngjyra të ndezura do dominojnë këtë pranverë, ku do përcjellin ndjesinë e stinës plot gjallëri. Për më tepër hidhini një sy, ku bien në sy pantallonat ngjyrë rozë :

 

 

 

Burimi: Metro

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074541568756104
    array(1) { ["section"]=> string(69) "kete-pranvere-per-femrat-dominojne-pantallonat-ngjyre-roze-foto-54093" }