INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Keni ndonjë takim romantik? Ja çfarë veshin yjet në të tilla raste [FOTO]

Keni ndonjë takim romantik? Ja çfarë veshin yjet në të tilla raste [FOTO]

Publikuar më: 12:09 13-10-2017

Përveç darkave në ndonjë restorant me yjet Michellin, takimet romantike të persoanzheve të famshëm janë njësoj si tonat, ku të dy palët duan të kalojnë kohë të qetë së bashku. Natyrisht, kjo do të thotë gjëra të ndryshme për femra të ndryshme, disa që zgjedhin një t-shirt dhe xhinse, ndërsa të tjera janë të prirur ta vampojnë me taka 10cm të larta (sipas rastit). Si do që të jetë këto  yje na tregojnë se çfarë zgjedhin të veshin në një takim romantic, dhe pse jo, të na frymëzojnë pak edhe ne.

1987.jpg

34534.jpg

grgd.jpg

gsf.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00066113471984863
    array(1) { ["section"]=> string(76) "keni-ndonje-takim-romantik-ja-cfare-veshin-yjet-ne-te-tilla-raste-foto-38875" }