INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të dashuroheni! Vajza ky është trendi i fundit që po bën namin në INSTAGRAM, do guxonit? [FOTO]

Do të dashuroheni! Vajza ky është trendi i fundit që po bën namin në INSTAGRAM, do guxonit? [FOTO]

Publikuar më: 23:34 25-02-2018

Rrjetet sociale janë bërë një pjesë e pandarë e jona dhe fatkeqësisht e kemi shumë të vështirë të ndahemi nga to. Pavarësisht se na marrin shumë kohë dhe janë bërë pothuajse të gjitha njësoj, prapë i kushtojmë një rëndësi shumë të madhe.

Është bërë e zakonshme tashmë në të gjithë botën që një stil i veçantë, të kthehet në trend nëpërmjet rrjeteve sociale, sidomos Instagram-it, rrjetit më të madh të shpërndarjes së fotografive.

E trendi më i fundit ka të bëjë me bukurinë, pikërisht me vetullat e femrave. Diçka që nuk e kishim parë ndonjëherë dhe pas një postimi të bukuroshes Huda Kattan, ku shihet me vetullën e çarë dhe të ngritur lart, menjëherë lindi ky trend i ri. “Fishtail” quhet, ose “bishtpeshk” në gjuhën tonë e nëse dyshoni ta provoni, inspirohuni nga këto foto të mëposhtme.

 

trans.jpg

collagedad.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037798881530762