INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare ju fton për darkë, ftesës i përgjigjet ylli botëror [FOTO]

Këngëtarja shqiptare ju fton për darkë, ftesës i përgjigjet ylli botëror [FOTO]

Publikuar më: 23:24 06-04-2018

Rita Ora tashmë është një ndër këngëtaret më të famshme dhe të përfolura jo vetëm në showbiz-in shqiptar por edhe atë ndërkombëtar. Në postimin e fundit të bërë nga këngëtarja shqiptare, ajo fton për darkë gjithsecilin prej jush ta shoqërojë. Ajo që i është përgjigjur kërkesës së saj është Katy Parry. Ylli botëror i tregon Ritës se do donte të ishte me të ndërsa kjo e fundit ia kthen me disa emoji të ndryshme./intv.al/

3eb872b0-99aa-4f5a-bbb5-22186347100b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075860023498535
    array(1) { ["section"]=> string(82) "kengetarja-shqiptare-ju-fton-per-darke-fteses-i-pergjigjet-ylli-boteror-foto-54796" }