INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju njohim me vajzën shqiptare, 'binjake' me Xhensila Myrtezajn. E zbuloi Ronela Hajati! [FOTO]

Ju njohim me vajzën shqiptare, 'binjake' me Xhensila Myrtezajn. E zbuloi Ronela Hajati! [FOTO]

Publikuar më: 22:21 18-06-2018

Ndër vajzat më bukuroshe të ekranit është Xhensila Myrtezaj dhe kjo nuk ka nevojë për diskutim. Tashme Xhensila është një “Nënë To Be” dhe është në muajt e fundit të shtatzënië. Por kjo nuk e ka ndaluar të prodhojë projekte të mira dhe të suksesshme gjatë kësaj kohe.

Këtë herë në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në rubrikën “Copy-Paste” u zbulua edhe sozia e moderatorit shqiptar, Ermal Mamaqi (shikojeni këtu), por edhe sozia e kengetares shqiptare, Xhenilës. Në fakt një emër konkret nuk kemi, pasi me “binjaken” e Myrtezajt na njohu Ronela Hajati nëpërmjet një video story në Instagram. Vajza kishte bërë video me këngën e re të Ronelës “Do ta luj”, kështu dhe na ra për ngjashmërinë me Xhensliën. Besojmë dhe ju mendoni se kjo vajzë dhe Xhensila ngjajnë shumë./intv.al/

fff.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010321140289307
    array(1) { ["section"]=> string(93) "ju-njohim-me-vajzen-shqiptare-binjake-me-xhensila-myrtezajn-e-zbuloi-ronela-hajati-foto-62171" }