INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Joga Në Park

Joga Në Park

Publikuar më: 13:02 25-05-2017

Pasditja e së premtes tashmë identifikohet me "Joga në Park". Ndër aktivitetet më të bukura të organizuara tek fushat multisportive, pranë Liqenit Artificial, i cili përveçse është free promovon të jetuarin shëndetshëm. Për gati 60 min jeni të mirëpritur të harroni streset dhe lodhjen e javës falë ushtrimeve të instruktorit Dorian Meta!

Ora: 19:00 - 20:00

Data: 26 Prill

Vendodhja: Fushat Multisportive, Parku i Liqenit

www.facebook.com/events/459705441033232

 

Më shumë në këtë kategori: « Kinema Millennium
Teatri Eksperimental »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037858486175537
    array(1) { ["section"]=> string(24) "joga-ne-park-26maj-28638" }