INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ishte një surprizë e bukur në këngën ''MIKE'' të Ledrit dhe Elvanës, por nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me John Shahun! [FOTO]

Ishte një surprizë e bukur në këngën ''MIKE'' të Ledrit dhe Elvanës, por nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me John Shahun! [FOTO]

Publikuar më: 18:59 03-07-2018

Johni “eklipsoi” Elvanën dhe Ledrin në këtë këngë?! 

Ledri Vula, Elvana Gjata dhe John Shahu kanë publikuar këngën e tyre më të re ditën e djeshme.

Bashkëpunimi i tyre mban titullin “mike” dhe është pritur me të vërtetë mjaft mirë nga publiku. Këtë e tregojnë më së miri klikimet në Youtube ku kjo këngën numëron mbi 930 mijë në vetëm 24 orë.

Kënga ka ritme verore dhe shoqërohet me videoklipe, por me siguri të gjithë jeni surprizuar nga i riu John Shahu. Ai është qershia mbi tortë e këngën “mike” dhe është padyshim një prej zërave më të ëmbël që na kanë zënë veshët këto vitet e fundit dhe ju kuptojmë më së miri nëse nuk ndaloni dot së dëgjuari këngën, e cila që tani është shndërruar në një hit.

Në kohën që u publikua kënga, John kishte rreth 2800 ndjekës në Instagram, por tashmë janë shumë më shumë. John i ka kaluar 7200 ndjekës në Instagram në vetëm 24 orë dhe jemi të sigurtë që kjo shifër do rritet më shumë. /intv.al

shahuvda.jpg

shah.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031380653381348
    array(1) { ["section"]=> string(127) "ishte-nje-surprize-e-bukur-ne-kengen-mike-te-ledrit-dhe-elvanes-por-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-ndodhur-me-john-shahun-foto-63668" }