INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Irina Shayk shfaqet kaq seksi pas lindjes [FOTO]

Irina Shayk shfaqet kaq seksi pas lindjes [FOTO]

Publikuar më: 14:32 11-01-2018

Të gjitha femrat janë ‘në luftë me veten’ pas lindjes për të rikthyer format trupore.

Megjithatë kjo për modelen Irina Shayk nuk është aspak problem. Kanë kaluar vetëm pak kohë që kur lindi vajzën e saj, Lea-n  dhe ja ku shfaqet me linja perfekte trupore të cilat të bëjnë të  mendosh se nuk ka lindur ndonjëherë. 

auto_a2cd13d2784a4fb8b14421ec1d5be9291515659597.jpg

 

auto_d27f3a5fcaa43165d5014bc02552a5f81515659598.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032839775085449
    array(1) { ["section"]=> string(52) "irina-shayk-shfaqet-kaq-seksi-pas-lindjes-foto-47261" }