INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I ‘’shkatërroi’’ jetën/ ‘’Ylli’’ i Manchester United kapet ‘’MAT’’ duke tradhtuar gruan shtatzënë me modelen seksi

I ‘’shkatërroi’’ jetën/ ‘’Ylli’’ i Manchester United kapet ‘’MAT’’ duke tradhtuar gruan shtatzënë me modelen seksi

Publikuar më: 22:53 10-02-2019

Mediat angleze raportojnë se sulmuesi i Manchester United Anthony Martial ka tradhtuar gruan e tij bukuroshe Melanie Da Cruz.

Ai është kapur me modelen seksi, Malika Semichi, të cilën e kishte quar në një hotel shumë të lirë në Paris dhe ky fakt i ka befasuar të gjithë.

Semichi, një model në të 20-at, tha për ‘DailyStarSunday’, se ishte habitur si sulmuesi i djajve të kuq e ka zgjedhur pikërisht atë hotel.

“Më duhet të them, se jam habitur kur më tha, se cilin hotel kishte zgjedhur. Ky hotel nuk ishte më i bukur, ishte i nivelit të ulët dhe e lirë, sidomos duke parë që ai’ bredh’ nëpër hotelet më të bukur. Por e dija që ai kishte një të dashur, kështu që besoj se donte që askush të na shikonte së bashku”, ishin fjalët e tij.

Çifti thuhet se u takua në një klub nate në Paris i quajtur Hobo, përpara se të shkëmbenin mesazhe, në të cilat thuhet Martial se e ka quajtur të dashurën e tij të dytë.

Por kjo lidhje duket se po ia shkatërron martesën yllit të Manchester Unitet.

Gruaja e tij është shtatzënë me fëmijën e tyre të dytë, po ata ende nuk kanë reaguar në lidhje me këtë lajm.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008141040802002
    array(1) { ["section"]=> string(107) "i-shkaterroi-jeten-ylli-i-manchester-united-kapet-mat-duke-tradhtuar-gruan-shtatzene-me-modelen-seksi-86652" }