INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Grimieri i Kim Kardashian i tregon botës se është shqiptar, shikoni çfarë ka bërë këtë herë [FOTO]

Grimieri i Kim Kardashian i tregon botës se është shqiptar, shikoni çfarë ka bërë këtë herë [FOTO]

Publikuar më: 19:29 05-08-2017

Dikur ai bëri Kim Kardashian të flasë shqip, shikoni çfarë ka bërë këtë herë…

Këtë herë grimieri i Kardashian, Mario Dedivanovic është shfaqur me flamurin shqiptar në krah. Mario shihet në plazh me një peshqir që ka si figurë simbolin e shqiptarëve, duke vendosur si mbishkrim dy zemra, një të kuqë dhe një të zezë. Ai ka zgjedhur një nga plazhet e Malit të Zi për të kaluar pushimet dhe gjithmone nuk heziton asnjeherë të tregojë origjinën e tij dhe të krenohet që është shqiptar, shkruan intv.al. Ai është shqiptar me prejardhje nga Mali i Zi dhe gjuhën shqipe nuk e ka harruar dhe para disa kohësh ai postoi një video ku ishte duke mësuar dhe femrën më të famshme në botë të flasë shqip dhe ia doli. 

mario.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024549961090088
    array(1) { ["section"]=> string(101) "grimieri-i-kim-kardashian-i-tregon-botes-se-eshte-shqiptar-shikoni-cfare-ka-bere-kete-here-foto-33954" }