INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gianni de Biasi mund të bëjë rikthimin e mundshëm, Igli Tare e kërkon tek Lazio

Gianni de Biasi mund të bëjë rikthimin e mundshëm, Igli Tare e kërkon tek Lazio

Publikuar më: 17:10 06-12-2018

Sipas mediave italiane Gianni de Biasi mund të jetë zëvendësuesi ideal i Inzaghit tek pankina e Lazios. Klubi lacial po has shumë probleme kohët e fundit dhe shkëlqimi i skuadrës ka rënë ndjeshëm së bashku me talentet e saj.

Në këtë aspekt, puna e mrekullueshme me kombëtaren shqiptare ka bërë që Tare t’ja sugjerojë Lotitos. Për herë të fundit që ka drejtuar një ekip në Seria A e De Biasit ka qenë ai i Udineses me vetëm dy muaj. Kjo do ishte hera e parë për të në drejtimin e një ekipi ndërkombëtar.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083270072937012
    array(1) { ["section"]=> string(84) "gianni-de-biasi-mund-te-beje-rikthimin-e-mundshem-igli-tare-e-kerkon-tek-lazio-80870" }