INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fshinë fotot e fejesës dhe nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, Kejsi tregon të vërtetën për ndarjen nga Stresi [FOTO]

Fshinë fotot e fejesës dhe nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, Kejsi tregon të vërtetën për ndarjen nga Stresi [FOTO]

Publikuar më: 11:16 31-08-2018

Tashmë rrjetet sociale tregojnë shumë për jetën private të çdokujt. Kryesisht për personat publikë të cilët janë gjatë gjithë kohës në vëzhgim. Edhe Stresi dhe Kejsi po përfliten për një ndarje mes tyre.

Fshirja e fotove të fejesës dhe fakti që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram ka shqetësuar fansat dyshes.

Një ndjekëse e kësaj të fundit e ka pyetur personalisht nëse lidhja e tyre ka marrë fund dhe Kejsi i ka dhënë një përgjigje përfundimtare.

“A jeni ndarë me Stresin? Thjesht po pyes se i keni fshirë fotot të dy me njëri-tjetrin edhe s’e keni follow njëri-tjetrin”, i shkruan ndjekësja.

“Unë jam e martuar s’e njoh fjalën ndarje”, ia kthen Kejsi e cila konfirmon kështu se marrëdhënia me Stresin po ecën për bukuri.

1-86_1535703587-2933045.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077760219573975
    array(1) { ["section"]=> string(126) "fshine-fotot-e-fejeses-dhe-nuk-e-ndjekin-njeri-tjetrin-ne-instagram-kejsi-tregon-te-verteten-per-ndarjen-nga-stresi-foto-69851" }