INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe ky këngëtar shqiptar prek tregun ndërkombëtar të muzikës, zbuloni për kë bëhet fjalë [FOTO]

Edhe ky këngëtar shqiptar prek tregun ndërkombëtar të muzikës, zbuloni për kë bëhet fjalë [FOTO]

Publikuar më: 10:05 31-08-2018

Ambicia kryesore e pjesës më të madhe të këngëtarëve shqiptarë është të prekin tregun e muzikës ndërkombëtare. Një prej tyre është edhe Young Zerka i cili ka bërë të ditur para pak minutash se së shpejti do publikojë disa hite internacionale.

Ai njihet për stilin e veçantë në realizimin e videoklipeve dhe kengëve, por jo vetëm.

“Jam gati për të publikuar disa hite internacionale. Qëndroni në pritje. Muzika do jetë flak. Bekime për të gjithë ata që besuan tek unë. Gjithmonë dashuri dhe respekt për njerëzit e mi”,-shkruan ai. Young Zerka mesa duket do t’i shtohet shumë shpejt listës së emrave shqiptarë që po korrin sukses në tregun ndërkombëtar.

auto_Screenshot_121535705310.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038819313049316
    array(1) { ["section"]=> string(99) "edhe-ky-kengetar-shqiptar-prek-tregun-nderkombetar-te-muzikes-zbuloni-per-ke-behet-fjale-foto-69850" }