INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festat e fundvitit po vijnë, ja disa ide për modelet e thonjve që do të jenë trend këtë vit...[FOTO]

Festat e fundvitit po vijnë, ja disa ide për modelet e thonjve që do të jenë trend këtë vit...[FOTO]

Publikuar më: 16:06 02-12-2018

Me në fund koha e festave më të rëndësishme të vitit mbërriti dhe tani është momenti i duhur për të menduar për çdo dekorim apo si do të dukemi në ditën e Krishtlindjes ose Vitit të Ri.

dfgsedfgsrt.JPG

Pavarësisht se çdo vit ngjyra e kuqe dhe shkëlqimi mbizotërojnë gjithmonë, trendet ndryshojnë disi.

 

fgjfdjjed.JPG

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me modelet e thonjve, që kanë qëndruar brenda tradicionales, por janë shtuar disa elemente të reja. Nëse jeni mërzitur nga e njëjta ngjyrë e kuqe si ajo e Santa Claus, mund t’i shtoni modelit tuaj dizenjo gjeometrike apo bizhu të ndryshme. Më poshtë mund të njihni me disa modele që do të mbizotërojnë këtë Krishtlindje dhe të zgjidhni të preferuarin.

 

dfhfxghfdthgbxdf.JPG

dfgfgsdfhsrfgbhsr.JPGdfgbhfgddt.JPG

dfgfgsdfhsrfgbhsr.JPG

jhyghjdtg.JPG

vhsfggnd.JPG

Capture.JPG

cdghrf.JPG

gfdfg.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039510726928711
    array(1) { ["section"]=> string(101) "festat-e-fundvitit-po-vijne-ja-disa-ide-per-modelet-e-thonjve-qe-do-te-jene-trend-kete-vit-foto-80484" }