INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi shkëlqen në Rumani, po veshja provokuese lejon t’i duket thithka [FOTO]

Era Istrefi shkëlqen në Rumani, po veshja provokuese lejon t’i duket thithka [FOTO]

Publikuar më: 09:53 07-08-2017

Kjo verë është mjaft e ngjeshur për këngëtaren Era Istrefi.

Këngëtarja e hiteve ndërkombëtare së fundmi ishte e tuar në festivalin “Untold” në Rumani ku interpretoi dy këngët e saj më të njohura ndërkombëtarisht, “BonBon” dhe “Redrum”. Por përveç faktit që performoi në skenë në gjuhën shqipe, ajo që bëri përshtypje ishte edhe veshja e 22 vjeçares. E veshur me një palë pantallona tepër të shkurtra dhe me një  gjysëm-kanotiere, Era i kishte lënë shumë pak vend imagjinatës. Madje mini-kanotierja bënte t’i dukej edhe thithka. Një performancë joshëse kjo në të gjitha kuptimet.  

20668820_10211836803868834_1889161178_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024361610412598
    array(1) { ["section"]=> string(86) "era-istrefi-shkelqen-ne-rumani-po-veshja-provokuese-lejon-t-i-duket-thithka-foto-34033" }