INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi me gjoks të madh sa hap e mbyll sytë? Shikoni sa seksi duket [FOTO]

Era Istrefi me gjoks të madh sa hap e mbyll sytë? Shikoni sa seksi duket [FOTO]

Publikuar më: 20:07 24-07-2017

Çfarë po ndodh me gjokin e saj? Operacion apo mbushje? Era Istrefi me gjoks të madh sa hap e mbyll sytë…

Gjithmonë ekstravagante dhe shumë stil, ndryshe nga shumë personazhe të tjerë VIP. Ajo është unike ne stilin e saj si dhe që në fillim të karrierës së saj ajo nuk e ka pasur aspak problem që të ekspozonte trupin. Por mbase me kalimin e kohes ajo zhveshje e dikurshme i dalloi një detaj, shkruan intv.al. Gjoksi i saj në fillimet e karrieres ishte i vogël dhe Era nuk kishte turp ta ekspozonte, ndërsa tani duket se diçka ka ndodhur me gjoksin e saj, ashtu sic vërehet edhe tek fotoja e fundit që ajo ka postuar si dhe një foto e saja në të kaluarën. Edhe pse duket seksi, tani gjykoheni ju! Çfarë po ndodh me gjokin e saj?/intv.al/

pic1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024712085723877
    array(1) { ["section"]=> string(82) "era-istrefi-me-gjoks-te-madh-sa-hap-e-mbyll-syte-shikoni-sa-seksi-duket-foto-33016" }