INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi ju tregon se çfarë do të thotë stil [FOTO]

Era Istrefi ju tregon se çfarë do të thotë stil [FOTO]

Publikuar më: 21:56 02-07-2017

E bukur, provokuese dhe plot stil…


Këngëtarja e njohur Era Istrefi po shijon famën ndërkombëtare duke qenëv e angazhuar me intervistat për disa revista apo dhe me performancat e saj këtë verë në SHBA apo edhe në vende të tjera të botës dhe e gjithë kjo falë “BonBon”-it të saj si dhe talentit. Era eshte mjaft active edhe ne rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj shume foto dhe video nga perditshmeria e saj. Së fundmi, Era ka publikuar një foto në llogarinë personale në Instagram, ku është shfaqur mjaft në stil dhe trendi. Tashmë brune dhe shumë seksi ajo kombinohet shumë mirë perseri duke qenë edhe pak ekstravagante por me stil. Detaji që bie në sy më shumë, ishin xhinset e saj, të cilat janë shumë në modë edhe pse në Shqipëri shumë vajza nuk kanë guxim t’I veshin dhe të pakta janë ato që guxojnë. Pra, vajza nëse dëshironi të dukeni me stil shikoni Erën dhe mësoni prej saj sepse ajo e di mirë se çfarë do të thotë stil./intv.al/

era_stil.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039608478546143
    array(1) { ["section"]=> string(58) "era-istrefi-ju-tregon-se-cfare-do-te-thote-stil-foto-31523" }