INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe pse ndodhet larg Kosovës, Vesa Luma nuk harron të sjellë projektin e ri muzikor [FOTO]

Edhe pse ndodhet larg Kosovës, Vesa Luma nuk harron të sjellë projektin e ri muzikor [FOTO]

Publikuar më: 18:28 03-02-2018

Ajo është zhvendosur jashtë Kosovës për tu bashkuar me bashkëshortin e saj.

Big Basta dhe Vesa Luma aktualisht po jetojnë në Zelandën e Re bashkë me djalin e tyre. Por edhe pse shumë larg, kjo nuk e pengon këngëtaren që të sjellë projekte të reja muzikore, madje duket se ndihet edhe më e frymëzuar. Sipas Prive, Vesa shumë shpejt do të publikojë projektin e për të cilin nuk zbulon asnjë detaj. 

uyiiol.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012149810791016
    array(1) { ["section"]=> string(94) "edhe-pse-ndodhet-larg-kosoves-vesa-luma-nuk-harron-te-sjelle-projektin-e-ri-muzikor-foto-49292" }