INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tregua raciste me këngëtaren e njohur, Vesa Luma kërkon falje publike [FOTO]

U tregua raciste me këngëtaren e njohur, Vesa Luma kërkon falje publike [FOTO]

Publikuar më: 14:19 24-02-2018

Një postim i bërë prej saj ditën e djeshme, e ka detyruar Vesa Lumën që më pas të kërkojë falje.

Këngëtarja shkruante: “Jeta është si Rihanna, e bukur por e zezë!” dhe jo të gjithë e kanë mirëpritur këtë dhe kanë reaguar menjëherë. Më pas Luma e ka fshirë postimin dhe ka kërkuar edhe falje.

84050-640-0-5a9147ef76f1b.jpg

“Kërkoj falje për të gjithë ata që u ofenduan nga një shaka që ishte shpërndarë në rrjetet sociale e që unë e postova në Insta Story. Asnjëherë nuk kam për qëllim të ofendoj dikë bazuar në racë ose në fe (në fakt është gjëja e fundit që kisha bërë). Tjetër herë do të kujdesem më shumë në postimet e mia.”-ka shkruar ajo.

84053-640-0-5a9147ef774ce.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024049282073975