INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme, por e vërtetë! Shqiptarja e famshme tregon si bashkë me Ariana Grande-n e shkruajtën tekstin të dehura, sot është kënga më e dëgjuar [FOTO/VIDEO]

E pabesueshme, por e vërtetë! Shqiptarja e famshme tregon si bashkë me Ariana Grande-n e shkruajtën tekstin të dehura, sot është kënga më e dëgjuar [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 23:55 29-01-2019

Këngëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë shqiptare, Njomza është zgjuar shumë e lumtur këtë të martë.

Dy këngët, tekstet e të cilave i ka shkruar ajo, janë në vend të parë në klasifikimin amerikan.

Bëhet fjalë për këngët e këngëtares së njohur, Ariana Grande, “Thank you, next” dhe “7 rings”.

Në një postim në Instagram ajo i është drejtuar këngëtares duke i thënë se në momentin që shkruan tekstin e këngëve ishin të dehura.

Njomza ka shkruar:

"Sapo nxorra një video të re sot por ndërkohë u zgjova me dy këngë që kam shkruar në 5 këngët më të dëgjuara në Amerikë. Gjithë çka mund të them është vetëm faleminderit. Ariana Grande e mban mend kur shkuam tek Tiffany’s aq shumë të dehura por ndërkohë që tani është këngë më e dëgjuar në vend."

njomza.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093100070953369
    array(1) { ["section"]=> string(161) "e-pabesueshme-por-e-vertete-shqiptarja-e-famshme-tregon-si-bashke-me-ariana-grande-n-e-shkruajten-tekstin-te-dehura-sot-eshte-kenga-me-e-degjuar-foto-video-85672" }