INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptarët, seksi dhe nderi/ Roza Lati tregon momentin e sikletshëm me të dashurin në bllok: '17-vjeçarja gati sa nuk ma ...' [FOTO]

Shqiptarët, seksi dhe nderi/ Roza Lati tregon momentin e sikletshëm me të dashurin në bllok: '17-vjeçarja gati sa nuk ma ...' [FOTO]

Publikuar më: 00:19 30-01-2019

Moderatorja Roza Lati ishte e ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” ku ka diskutuar për raportin e shqiptarëve me seksin dhe nderin. Për ta argumentuar një gjë të tillë, ajo ndau edhe një ngjarje personale në bllok të Tiranës, ku një 17-vjeçare i ngacmoi të dashurin.

Roza Lati tha se nëse në zonat rurale të vrasin për nder, në bllok ndodh krejt e kundërta.

“Nuk dimë cfarë zgjidhje t’i japim këtij problemi që të vrasin në zonat rurale për nder. Ndërsa në Bllok isha me të dashurin tim, 17-vjeçarja gati e puthi. Ky brez ka shkalluar, jemi në buzë të revolucionit seksual”, u shpreh ajo.

Roza-Lati.png

Article Logic
Execution time: 0.0029258728027344