INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Droga dhe shqiptarët e arrestuar prej saj nuk kanë të sosur! Kapen 121 kilogram marijuanë, në pranga edhe shqiptari

Droga dhe shqiptarët e arrestuar prej saj nuk kanë të sosur! Kapen 121 kilogram marijuanë, në pranga edhe shqiptari

Publikuar më: 13:37 16-04-2018

121 kg marijuanë janë sekuestruar në kufirin shqiptaro-grek ditën e sotme.

Ngjarja ndodhi në fshatin Parapotamo të Igumenicës. U zbuluan 5 çanta me 108 pako që kishin 121 kilogram marijuanë. Pas sekuestrimit të drogës një 37-vjeçar shqiptar dhe një shtetas grek 50-vjeç, janë arrestuar nga policia, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Sakaq, dyshohet se i përfshirë është edhe një tjetër person i paidentifikuar, i cili është shpallur në kërkim.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034568309783936
    array(1) { ["section"]=> string(119) "droga-dhe-shqiptaret-e-arrestuar-prej-saj-nuk-kane-te-sosur-kapen-121-kilogram-marijuane-ne-pranga-edhe-shqiptari-55390" }