INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të dashuroheni me to! SnapChat sjell risitë që do ju bëjnë të mos dilni asnjë minutë nga ky aplikacion!

Do të dashuroheni me to! SnapChat sjell risitë që do ju bëjnë të mos dilni asnjë minutë nga ky aplikacion!

Publikuar më: 18:52 10-07-2018

Snapchat do të dhurojë për të gjithë përdoruesit e këtij aplikacioni mbi 100.000 filtra të reja.
Aplikacioni do të dhurojë një pafundësi maskash për fytyrën dhe animacione 3D si pjesë e një opsioni të ri të quajtur Lens Explorer.

snapchat.jpg

Ja se si mund t’i instaloni ato :
1. Hapni Snapchat.
2. Trokitni lehtë mbi ikonën e re të fytyrës që shfaqet kur opsioni i lenteve është aktiv.
3. Trokitni lehtë mbi një pllakë Lens për ta zhbllokuar dhe për ta marrë direkt në Snap Camera.
4. Lentet e reja janë gjithashtu në dispozicion në Search

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003169059753418
    array(1) { ["section"]=> string(110) "do-te-dashuroheni-me-to-snapchat-sjell-risite-qe-do-ju-bejne-te-mos-dilni-asnje-minute-nga-ky-aplikacion-64564" }